Kapela na ples, hudba na ples

Kapela na ples, hudba na ples

Živá hudba je pro společenský ples zásadním prvkem. Kvality kapely na ples určují kvalitu zábavy. Díky sehranému obsazení kapely Kolorez s hlavním zpěvákem i zpěvačkou je možné obsáhnout množství hudebních stylů při zachování vysoké úrovně přednesu, vždy autenticky, živě bez playbacku nebo jiných elektronických podkladů. U kapely na ples je samozřejmostí sladěný vizuální styl ve společenském oblečení, podpořený světelnou scénou.

Pravidelně jsme zváni například na:

  • obecní plesy
  • plesy zájmových organizací, politických stran
  • plesy různých škol a gymnázií
  • maškarní nebo tematické plesy – podle období (retro), podle barev, podle zemí a kultur (španělské, anglické, …).

Plesy často těží ze svojí vybudované tradice. Pořadatelé, ačkoliv ctí odkaz plesu, musí myslet i na dynamiku programu, nejen na konkrétním ročníku, ale také v širším rámci. Kapela Kolorez má s několika pořadateli vybudován mnohaletý vztah a je pro ně stále atraktivní pro svoji přizpůsobivost, kdy se repertoár a celé pojetí vystoupení meziročně vyvíjí a nepůsobí ohraně.

Samostatnou kapitolou jsou školní maturitní plesy, kde jsou pořadatelé zpravidla absolventi a zábava se ladí tak, aby vyhovovala formálnějšímu začátku následovanému studentským „odvazem“.

Hudbu na ples skupiny Kolorez lze také kombinovat s jinými účinkujícími. Výborně se nám spolupracuje například na akcích většího typu se známým swingovým orchestrem Zatrest band, nebo s lidovými soubory, cimbálovými kapelami nebo dechovkami. Podle velikosti sálu na ples zveme externího profesionálního zvukaře, který zajistí křišťálový zvuk jak kapely tak po předchozí domluvě doprovodný program a moderátory.

Kapela na ples

Živá hudba je pro společenský ples zásadním prvkem.

Hudba na ples

Obecní plesy, plesy zájmových organizací, politických stran, plesy různých škol a gymnázií