Kapela na svatbu, svatební kapela

Kapela na svatbu, svatební kapela

Abyste si naplno užili svatební den, tomu předchází hodiny příprav a množství nesnadných, ale ve výsledku vždy příjemných rozhodnutí. V dnešní době je poměrně dostupné řešení svatby na klíč s pomocí specializované agentury, nicméně pravidelně se přesvědčujeme o tom, že snoubenci živou hudbu, kterou je v nejuvolněnější části svatby nejvíc vidět a slyšet, vybírají sami (stejně tak jako jsme si kapelu na svatbu vybírali my, kteří se považujeme za náročné posluchače). Vzhledem k našemu věkovému průměru je nám současná novomanželská generace blízká a výborně se nám spolupracuje, takže Kolorez je ideální kapela na svatbu.

Máte jako pár Svoji píseň? Svatební sólo lze pojmout podle Vašich představ. Oblíbenou skladbu v rámci časových možností zaranžujeme a nacvičíme pro Vás jako svatební dar. Svatební veselí nespočívá jen v taneční zábavě, ale také bohatém doprovodném programu v režii přátel a rodiny, jehož se živá svatební kapela může stát aktivní součástí. Technickou stránku věci nechte na profesionálech. Vedle svatebního shonu, není příprava koncertu šestičlenné svatební kapely jednoduchá záležitost, nicméně při dobré organizaci nemusí být časově náročná. Stačí nám prostor – o vše ostatní se postaráme. Jako kapela na svatbu máme několikaleté zkušenosti. Počítejte s místem na bicí sadu, elektronické piáno, kytaru, baskytaru vše s vlastní aparaturou a vepředu zpěváka a zpěvačku – poctivě připravený hudební a vizuální zážitek. Naše profesionální výkonná a zároveň kompaktní aparatura se přizpůsobí každému prostoru nebo prostranství:

  • Svatba venku, na zahradě, na statku
  • Svatba na zámku, na hradě
  • Svatba v sále, v kulturním domě, v hotelu

Kapela na svatbu

Snoubenci si živou hudbu, kterou je v nejuvolněnější části svatby nejvíc vidět a slyšet, vybírají obvykle sami, podle svých představ a přání.

Svatební kapela

Máte jako pár Svoji píseň? Svatební sólo lze pojmout podle Vašich představ.